Videoyu oynat

HİZMETLER

MİMARİ

CK Architecture Interiors olarak, herhangi bir ticari veya konut geliştirme projesi gereksinimleri için mimari tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sektörünün en iyisi tasarımcılarımız, kanıtlanmış bir sicile sahip ve dünyanın farklı bölgelerinden sertifikalı mimarlardır. Konsept, şematik detaylı tasarım, spesifikasyonlar ve BOQ, ihale paketi ve saha denetimleri dahil olmak üzere tam tasarım hizmetlerini sunmaktayız.

İÇ MEKAN

İlk tasarım özetinden binanın / mekanın teslimine kadar eksiksiz bir iç tasarım hizmeti sunuyoruz. Dubai ve İzmir ofislerimizdeki kurum içi tasarımcılarımız, benzersiz bir ortam için ihtiyaçlarınızı karşılamak, fikirlerinizi konseptlere entegre ederek ön tasarımdan teslime kadar hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Bir projenin başarısı proje yönetim sürecinin sağlamlığıyla belirlenir. Bunu, kararların geliştirmeyi olumlu veya olumsuz etkileyebileceği proje döngüsünün en önemli aşaması olarak görüyoruz. Deneyimli proje yöneticilerimiz, projenin ön konsept aşamasından, tasarım, inşaat ve teslimata kadar tüm projenin basitleştirilmiş bir görünümünü müşterilerimize sunar.

UYGULAMA

Eksiksiz tasarım hizmetlerimizin yanı sıra ana faaliyet alanımız, projenin tasarımdan tedarik, yürütme ve teslimine kadar tüm aşamalarının üstlenildiği tek bir sorumluluk noktası ile müşterilerimize kişiye özel çözümler sunmaktır.

ŞİRKETİMİZ

3 ULUSLARARASI OFİS

100+ TASARIM EKİBİ

120+ KALİFİYE SAHA EKİBİ

IPA AWARD SAHİBİ TASARIMLAR

contact us

beyaz 3
d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor