ÇEŞME’NİN SESİ – CK ARCHITECTURE INTERIORS, REİSDERE’DEKİ İLKOKULUN TÜM EKSİKLERİNİ TAMAMLADI

Çeşme’de yapısal aksaklıklarla eğitim vermekte olan Hayriye-Nuri Ertan İlkokulu, CK Architecture Interiors’ın dokunuşuyla hızla eksiklerini tamamladı.

CK Architecture Interiors kurucusu Cem Kapancıoğlu ve ekibinin özverili çalışmaları ile Hayriye-Nuri Ertan İlkokulu bir eğitim kurumunda bulunması gereken tüm unsurlara kavuşmuş oldu. 

İlkokul Müdürü Sercan Üzülmez’in katılımı ile gerçekleşen törende, Çeşme Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker, bu anlamlı destekleri için Cem Kapancıoğlu’na bir plaket takdim etti. Reisdere Muhtarı Zeliha Canbolat’ın ise Türk bayrağı desenli bir tablo ile teşekkürlerini ilettiği Cem Kapancıoğlu, “Yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için atılacak hiçbir adımdan imtina etmeyiz” diye belirterek, bağlı oldukları vizyon çerçevesinde çalışmalarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

CK Architecture Interiors  hakkında

Dubai merkezli bir tasarım ve uygulama firması olarak 10 yıldır birçok başarılı proje ile adından söz ettiren CK Architecture Interiors, Türkiye pazarındaki ilk Showroom’unu İzmir’de açtı.

Müşterilerine uluslararası standartlarda seçkin yaşam ve çalışma alanları tasarlamak üzere 2012’de Dubai’de Cem Kapancıoğlu tarafından kurulan CK Architecture Interiors, Türkiye’de faaliyet göstermeye 2020’de başladı. 

220’si Dubai merkezinde olmak üzere toplam 250 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet veren şirket, fizibilite çalışmasından anahtar teslimine kadar tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebiliyor. Mimarlık, proje yönetimi, planlama ve inşaat alanlarında üst düzey projelerde kişiye özel anahtar teslim çözümler sunan CK Architecture Interiors, sahip olduğu uluslararası tecrübeyi iki senedir Türkiye’deki müşterilerine de sunuyor.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor