EGE’NİN SESİ – ÇEŞME MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NDEN CEM KAPANCIOĞLU’NA TEŞEKKÜR

İzmir Çeşme’de yapısal aksaklıklarla eğitim vermekte olan Hayriye-Nuri Ertan İlkokulu, CK Architecture Interiors’ın dokunuşuyla hızla eksiklerini tamamladı.

CK Architecture Interiors kurucusu Cem Kapancıoğlu ve ekibinin özverili çalışmaları ile Hayriye-Nuri Ertan İlkokulubir eğitim kurumunda bulunması gereken tüm unsurlara kavuşmuş oldu.

İlkokul Müdürü Sercan Üzülmez’in katılımı ile gerçekleşen törende, Çeşme Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker, bu anlamlı destekleri için Cem Kapancıoğlu’na bir plaket takdim etti. Reisdere Muhtarı Zeliha Canbolat’ın ise Türk bayrağı desenli bir tablo ile teşekkürlerini ilettiği Cem Kapancıoğlu, “Yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için atılacak hiçbir adımdan imtina etmeyiz” diye belirterek, bağlı oldukları vizyon çerçevesinde çalışmalarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

CK Architecture Interiors hakkında;

CK Architecture Interiors, zengin yaşam ve çalışma alanlarının oluşturulmasında ustalaşmış, mimarı tasarım ve yapı şirketidir. 2012 yılında Dubai’de kurulan, 2020’de Türkiye ofisini açan CK Architecture müşterilerine seçkin yaşam ve çalışma alanları yaratır, üst düzey konut ve ticari projelerin yanı sıra, özel mülk sahipleri için kişiye özel çözümler sunar. CK Architecture mimarlık, proje yönetimi, planlama ve inşaat alanlarındaki yetenekleri sayesinde üst düzey projelerin tasarım aşamasından uygulamasına kadar, A’dan Z’ye hizmet vermektedir.

http://ckarchitecture.com.tr/

https://www.instagram.com/tr.ckarchitecture.interiors/

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor