HAKKIMIZDA

CK Architecture Interiors, kaliteli yaşam ve çalışma alanlarının oluşturulmasında ustalaşmış, Dubai merkezli butik bir mimarı tasarım ve yapı şirketidir. Mimarlık, proje yönetimi, planlama ve inşaat alanlarındaki yetenekleri sayesinde üst düzey projelerin tasarım aşamasından, uygulamasına kadar kişiye özel çözümler sunmaktadır. 2012 yılında Dubai’de kurulan CK Architecture Interiors Türkiye’deki faaliyetlerine 2020’de başlamıştır.

Videoyu oynat

Uygulamalı yönetim felsefemiz sayesinde müşterilerimize son derece kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz. CK'nin kurucusu Cem Kapancıoğlu, hayallerinizdeki evi teslim etmeye çalışırken hiçbir detayı gözden kaçırmamaya özen gösteriyor.

Deneyimlerimiz eylemlerimize rehberlik eder. İnşa ve tasarım süreci boyunca her zaman mevcut en iyi kaliteyi sunmak için gerekli bilgi birikimi ve uzmanlığa sahibiz.

Geleneksel düşüncenin dışında düşünmeye çalışıyor ve gerekirse bunun için risk alıyoruz. İçinde yaşayan insanlar kadar benzersiz yaşam ve çalışma alanları sunmak için yenilikçi çözümleri ve en son teknolojik uygulamaları benimsiyoruz.

A'dan Z'ye bütünsel tasarım ve yüksek kaliteli inşaat hizmetleri sunabilen bir firmayız. Tam zamanlı deneyimli mimar, tasarımcı ve mühendislerden oluşan sabit ekibimiz sayesinde kendi şirket içi kaynaklarımızı kullanıyoruz.

Müşterilerimiz istediklerini, istedikleri zaman alırlar. Bir müşteri, değişen koşullar veya istekler nedeniyle bir projeyi hızlı bir şekilde takip etmek istediğinde, ekibimiz, hedeflere ulaşmak için gereken, "tabii ki yapabiliriz" tavrını ve esnekliğini gösterir.

Bizim işimizde lüks her yerde mevcuttur. Prestijli müşterilerimizin benzersiz bakış açılarından, onların özgün karakterlerinden ve zenginlik yaklaşımımız aracılığıyla yansıtmaya çalıştığımız kişiliklerinden ilham alıyoruz.

40
Yüksek Statülü Müşteri
60
Tamamlanmış Proje
3
Uluslararası Ofis
9
Ülkede Aktif Operasyon

EKİBİMİZ

Cem Kapancıoğlu
Kurucu Direktör - Mimar - LEED GA
Hande Özen
Mimar - Genel Müdür
Faruk Kahvecioğlu
Muhasebe Şefi
Gökay Barış Bilgeç
Executive Assistant - Yönetici Asistanı
Sıla Nur Kaya
Mimar
İsmail Batuhan Sazanlar
İnşaat Mühendisi - Şantiye Şefi
Yıldırım Eseceli
CK Boutique Germiyan Sorumlusu

HİZMETLER

MİMARİ

CK Architecture Interiors olarak, herhangi bir ticari veya konut geliştirme projesi gereksinimleri için mimari tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sektörünün en iyisi tasarımcılarımız, kanıtlanmış bir sicile sahip ve dünyanın farklı bölgelerinden sertifikalı mimarlardır. Konsept, şematik detaylı tasarım, spesifikasyonlar ve BOQ, ihale paketi ve saha denetimleri dahil olmak üzere tam tasarım hizmetlerini sunmaktayız.

İÇ MEKAN

İlk tasarım özetinden binanın / mekanın teslimine kadar eksiksiz bir iç tasarım hizmeti sunuyoruz. Dubai ve İzmir ofislerimizdeki kurum içi tasarımcılarımız, benzersiz bir ortam için ihtiyaçlarınızı karşılamak, fikirlerinizi konseptlere entegre ederek ön tasarımdan teslime kadar hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Bir projenin başarısı proje yönetim sürecinin sağlamlığıyla belirlenir. Bunu, kararların geliştirmeyi olumlu veya olumsuz etkileyebileceği proje döngüsünün en önemli aşaması olarak görüyoruz. Deneyimli proje yöneticilerimiz, projenin ön konsept aşamasından, tasarım, inşaat ve teslimata kadar tüm projenin basitleştirilmiş bir görünümünü müşterilerimize sunar.

UYGULAMA

Eksiksiz tasarım hizmetlerimizin yanı sıra ana faaliyet alanımız, projenin tasarımdan tedarik, yürütme ve teslimine kadar tüm aşamalarının üstlenildiği tek bir sorumluluk noktası ile müşterilerimize kişiye özel çözümler sunmaktır.

ŞİRKETİMİZ

3 ULUSLARARASI OFİS

100+ TASARIM EKİBİ

120+ KALİFİYE SAHA EKİBİ

IPA AWARD SAHİBİ TASARIMLAR

Contact us

beyaz 3
d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor