HİZMETLER

MİMARİ

CK Architecture Interiors olarak, herhangi bir ticari veya konut geliştirme projesi gereksinimleri için mimari tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sektörünün en iyisi tasarımcılarımız, kanıtlanmış bir sicile sahip ve dünyanın farklı bölgelerinden sertifikalı mimarlardır. Konsept, şematik detaylı tasarım, spesifikasyonlar ve BOQ, ihale paketi ve saha denetimleri dahil olmak üzere tam tasarım hizmetlerini sunmaktayız.

İÇ MEKAN

İlk tasarım özetinden binanın / mekanın teslimine kadar eksiksiz bir iç tasarım hizmeti sunuyoruz. Dubai ve İzmir ofislerimizdeki kurum içi tasarımcılarımız, benzersiz bir ortam için ihtiyaçlarınızı karşılamak, fikirlerinizi konseptlere entegre ederek ön tasarımdan teslime kadar hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Bir projenin başarısı proje yönetim sürecinin sağlamlığıyla belirlenir. Bunu, kararların geliştirmeyi olumlu veya olumsuz etkileyebileceği proje döngüsünün en önemli aşaması olarak görüyoruz. Deneyimli proje yöneticilerimiz, projenin ön konsept aşamasından, tasarım, inşaat ve teslimata kadar tüm projenin basitleştirilmiş bir görünümünü müşterilerimize sunar.

UYGULAMA

Eksiksiz tasarım hizmetlerimizin yanı sıra ana faaliyet alanımız, projenin tasarımdan tedarik, yürütme ve teslimine kadar tüm aşamalarının üstlenildiği tek bir sorumluluk noktası ile müşterilerimize kişiye özel çözümler sunmaktır.

HİZMETLER

Müşterilerin hayallerindeki ev, ofis alanı veya mağaza vizyonunun gerçekleşmesini sağlamayı amaçlayan organize ve verimli tasarımcılardan oluşan bir ekibiz. İç tasarımın tamamen müşterilerin gereksinimlerinin bir yansıması olduğuna inanıyoruz. Müşterinin gereksinimlerini anlamaya azami özen gösteriyor ve ardından iş için bir düzen oluşturuyoruz. Bunun için gerekli adımlar araştırma, planlama, ilk maliyet etütleri vb. içerir. Konsept sunumu, şematik ve detaylı tasarım planları ve gerekirse ihale dokümanlarının çizimleri de yapılır. Bölgemizin en çok aranan iç tasarım şirketlerinden biri olarak, bir projenin kusursuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için tüm işlemleri sıkı bir şekilde inceliyoruz. Yetenekli mimarlardan ve iç mimarlardan oluşan ekibimiz, müşterinin projeleri için en iyi malzemenin, müşterinin bütçelerine ve tercihlerine göre mükemmel oran / kalite oranıyla tedarik edilmesini sağlar. Detaylara dikkat, tamamlanan projenin müşterinin vizyonunu hiçbir aksaklık olmadan yansıtmasını sağlar ve bunun için izlenen adımlar aşağıda verilmiştir:
Programlama • Planlama • Konsept • Şematik Tasarım • Detaylı Tasarım • Spesifikasyonlar • İhale Dokümantasyonu

İŞ AKIŞI

İNŞAAT BELGELERİ

Tasarım amacı için kapsamlı planlar/çizimler ile belgelenen ayrıntılar tamamlandıktan sonra ekibimiz projeye başlar.
Gerekirse yıkım sürecini başlatır, alanı analiz eder ve bunun için gerekli tasarım belgelerini/çizimlerini sağlarız.
Ekibimiz, şematik çizimler, detaylı çizimler, imalat çizimleri ve şartnameler, malzeme örnekleri ve inşaat için tahmini zaman çizelgesi dahil olmak üzere projenin kapsamlı çizimlerini yapar.
Ekibimiz, piyasada bulunan en iyi malzemelerin tasarıma dahil edilmesini sağlar.
Mimar ve iç mimarlardan oluşan ekibimiz, doğrama detaylarını tasarlar.
Müşteriye, mobilya ve iç tasarım öğeleri için de ayrıntılı pazar odaklı kurulum çizimleri sağlanır.

PROJE YÖNETİMİ

CK Architecture ekibi olarak, müşterilerimizin mimari veya iç mimari tasarımlarını yönetmenin sıkıcı ayrıntıları ile uğraşmaması için baştan sona proje yönetimi sağlar.
Özel proje yöneticilerinden oluşan bir ekip, zamanında teslimatı sağlamak için mimarlık endüstrisindeki profesyonellerle işbirliği yapıyor.
Müşterimizin bütçeleri dahilinde en iyi teklifi aldığından emin olmak için her teklifi ve malzeme fiyatını gözden geçiriyoruz.
Ekibimiz düzenli saha denetimi vaat ediyor ve tüm inşaat ve iç tasarım işlemlerini takip ediyor.
Müşterinin yeni yerine taşınmasına ve yerleşmesine de yardımcı oluyoruz.
Tamamlanan tüm işlerin güncel bir kaydını tutuyoruz, teslimden önce bir takip listesi hazırlıyoruz.

ŞİRKETİMİZ

3 ULUSLARARASI OFİS

100+ TASARIM EKİBİ

120+ KALİFİYE SAHA EKİBİ

IPA AWARD SAHİBİ TASARIMLAR

Bize Ulaşın

beyaz 3
d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor