INBUSINESS – CK ARCHITECTURE INTERIORS, TÜRKİYE’DEKİ İLK SHOWROOM’UNU İZMİR’DE AÇTI

Cem Kapancıoğlu tarafından kurulan, Dubai merkezli tasarım ve uygulama firması CK Architecture Interiors, iki senedir faaliyet gösterdiği Türkiye pazarındaki ilk Showroom’unu İzmir’de açtı.

Uluslararası standartlarda seçkin yaşam ve çalışma alanları tasarlamak üzere 2012’de Dubai’de kurulan ve geçtiğimiz yıl Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan CK Architecture Interiors, ilk showroom’unu İş ve cemiyet dünyasından seçkin isimlerin katılımıyla İzmir Alsancak’ta açtı.

Açılışta konuşan şirketin kurucusu Cem Kapancıoğlu, hedeflerinin her zaman mimari tasarım uygulama sektöründe uluslararası standartlarda yüksek kalitede iş çıkarabilmek olduğunu vurguladı.

Şirketin Türkiye’de hayata geçireceği en önemli proje olarak gördüğü Reisdere Design House projesi hakkında da bilgiler veren Kapancıoğlu, bugüne kadar Burj Khalifa ve Palm Jumeriah başta olmak üzere Dubai’nin en önemli lokasyonlarında irili ufaklı yüzlerce projeye imza attıklarını ve Türkiye’de de bu vizyonu öne çıkaran pek çok proje üzerinde çalıştıklarını söyledi.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor