YENİGÜN – CK ARCHITECTURE INTERIORS İLK SHOWROOM’UNU AÇTI

Dubai merkezli bir tasarım ve uygulama firması olarak 10 yıldır CK Architecture Interiors, iTürkiye pazarındaki ilk Showroom’unu İzmir’de açtı.

Cem Kapancıoğlu tarafından kurulan, Dubai merkezli bir tasarım ve uygulama firması olarak 10 yıldır birçok başarılı proje ile adından söz ettiren CK Architecture Interiors, iki senedir faaliyet gösterdiği Türkiye pazarındaki ilk Showroom’unu İzmir’de açtı.

Müşterilerine uluslararası standartlarda seçkin yaşam ve çalışma alanları tasarlamak üzere 2012’de Dubai’de kurulan CK ArchitectureInteriors,Türkiye’de faaliyet göstermeye 2020’de başladı. Firma, kurumların, partnerlerinin,iş ve cemiyet hayatından seçkin isimlerin katıldığı bir davetle İzmir Alsancak Showroom açılışını geçtiğimiz 3 Aralık’ta gerçekleştirdi. Klasikleşmiş mimarlık ofisi konseptinin ötesine geçerek, personaları tanımlanan sanal müşterileri için dizayn edilen bir mekanda, hayalden gerçeğe uzanan süreci ve ayrıcalıklı hizmeti deneyimleyebildiğiniz mekan, Cem Kapancıoğlu mimarlığına dair bize ilk ipuçlarını veriyor.

 ck architecture yenigün gazetesi (2)

220’si Dubai merkezinde olmak üzere toplam 250 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet veren şirket, fizibilite çalışmasından anahtar teslimine kadar tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebiliyor. Mimarlık, proje yönetimi, planlama ve inşaat alanlarındaüst düzey projelerde kişiye özel anahtar teslim çözümler sunan CK Architecture Interiors, sahip olduğu uluslararası tecrübeyi iki senedir Türkiye’deki müşterilerine de sunuyor.

Mesut VARLIK
d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor